czwartek, 26 marca 2015

Kim tak właściwie jestem, i po co to wszystko ?

Mam na imię Kasia, lat 22 . Nie jestem ani trenerem, ani instruktorem ani też dietetykiem. Wszystko co ujrzy światło dzienne na tym blogu to moja pasja i życie, któremu poświęcam się już od długiego... długiego czasu.
 Moją codzienność zapełniają treningi i zdrowy styl życia. Siłownia jest dla mnie miejscem gdzie mogę odpocząć, wystawić na próbę całą siebie, swoje słabości i lęki. Wyznaczam sobie cele i dążę do nich, pomimo potknięć i upadków. Zdarza mi się to dosyć często, jednak podwijam rękawy i do roboty !
Nigdy nie stroniłam od sportu, jednak wraz z rozpoczęciem studiów wszystko poszło w odstawkę, a mi przybyło kilogramów i centymetrów. Rozpoczęłam walkę o lepsze ja !
Dziś nie wyobrażam sobie dnia bez treningu, czy choćby najmniejszej aktywności sportowej :)

Poza siłownią, jestem studentką trzeciego roku kierunku Architektura i Urbanistyka. Przede mną praca inżynierska, a po niej kto wie, może trener personalny ? Czas pokaże, jednak na tę chwilę staram się łączyć każdy aspekt mojego życia w jedną harmonijną całość. Znajdując czas na wszystko, zaczynając od treningów kończąc na studiach i wygospodarowaniu czasu dla samej siebie.

Blog będzie miejscem, gdzie chciałabym dzielić się z Wami swoją drogą do lepszego ja, motywacją oraz efektami swojej pracy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz